çıktı maliyetleriniz ne kadar?


ERG Bilişim Teknolojileri, büyümeyi hızlandırmanız, giderleri azaltmanız için kurumsal işlemlerinizi sorunsuz hale getirirken size sürdürülebilir rekabet avantajları sunar. Gelen dokümanları yöneterek, dijital bir hale getirerek, indeksleyerek ve içerdikleri bilgileri elektronik doküman yönetimini ve saklama sistemine yönlendirerek ofis arkası işlemleri otomatik hale getiririz. İşte sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz:

  • Sayfa Başı Maliyet Anlaşması
  • Fotokopi / Yazıcı Kiralama
  • Doküman Maliyet Kontrolü ve Güvenlik
  • Doküman Yakalama ve Dağıtım
  • Doküman Yönetimi
  • Değişken Veri Basımı
  • Çıktı Yönetimi
  • Uygulama Geliştirme

inovatif çözümlerimiz


ergdoc01

Sayfa Başı Maliyet Anlaşması

Sayfa başı anlaşma ile fotokopi makinesi ve yazıcı ekipmanlarının sayfa başı maliyetlerini ilk günden bilmek ve anlaşma süresince sabitlemek mümkündür.
ergdoc05

Fotokopi Makinesi Kiralama

Kiralık fotokopi makinesi, çok fonksiyonlu yazıcı ihtiyacınızı karşılayacak en uygun kiralama fiyatları ile kısa süreli veya uzun dönemli kullanıma sunuyoruz.

ergdoc02

Doküman Maliyet Kontrolü ve Güvenlik

ERG Bilişim'in sunduğu çözümlerle fotokopi, yazıcı ve kullanıcı bazında doküman güvenliği ve dokümantasyon maliyetlerinin takip ve kontrolünü sağlıyoruz.
ergdoc04

Doküman Yakalama ve Dağıtım

Belgeleri dönüştürmek, dizinlemek, dosyalamak çok zamana ve paraya mal olur. Bu işlemi otomatikleştirmek ofis iş akışınızı düzenler, işletme giderlerini azaltır ve üretkenliği artırır.

ergdoc01

Doküman Yönetimi

Boğaziçi doküman yönetim çözümleri belgelerinizin içindeki değerli bilgilere, tam ihtiyacınız olduğu anda kolayca erişerek iş verimliliğinizi artırmanıza yardımcı olur.
ergdoc05

Değişken Veri Basımı

İstenilen iş kuralları uygulanarak, üretilen her sayfa bireysel olarak hedeflenen benzersiz bilgi, mesaj ve görüntüleri içerir. Kişiselleştirme belgelerin çekiciliğini arttırır ve içerdiği mesajın etkinliğini geliştirir.

güvenilir teknik servis


profesyonel kadro

Konusunda tecrübeli ve uzman servis personelimiz ile en iyi hizmet garantisi.

şeffaflık

Tüm servis sürecimizde müşterilerimizi en doğru şekilde bilgilendiriyoruz.

doğru teşhis

İlk seferde doğru teşhis koyarak, etkin servis hizmeti sağlamayı hedefliyoruz.

yüksek teknoloji

Teknik servisimiz, üst seviyede teknolojiye sahip ekipmanlarla donatılmıştır.

hadi bizimle
iletişime geçin!